CENTRÁLNÍ VYSAVAČE ELECTROLUX V DOMECH A BYTECH

Proč Electrolux?

Best Product of the Year – nejlepší centrální vysavač roku

Typ Oxygen 870A/875A získal prvenství v kategoriích:

  • kvalita
  • design
  • funkčnost
  • jednoduchost obsluhy

Filtrace GoreTM

Systém filtrace centrálních vysavačů s nejvyšší účinností s využitím bezúdržbového samočistícího pohyblivého filtračního vaku.

Výkonné motory

Pouze Electrolux vybavuje své agregáty novou generací vysoce efektivních motorů se čtyřnásobnou životností.

Agregáty Oxygen

Řada agregátů oxygen je v kombinaci s True Hepa filtrem vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů.

Agregáty Electrolux Oxygen splňují normu eu o předepsaném maximálním příkonu domácích vysavačů.

 

To, co je nejdůležitější, musí být i nejlepší

Filtrace

Centrální vysavače Elux využívají technologii „Inverted systém“. Jedná se o aplikaci principu velkoplošného bezúdržbového samočistícího vertikálně pohyblivého filtru, který dokáže nečistoty zachytit, oddělit podle velikosti, velké „odhodit“ do prachového kanystru a malé propustit do filtračního vaku, kde se zachytí a po vypnutí vysavače samy spadnou do prachového kanystru. Právě tato kombinace všech operací dělá „Inverted systém“ nepřekonatelným. Materiál filtru je vyroben ztkaniny Gore™, což ještě zvyšuje účinnost separace nečistot až na hodnoty 98% všech vysátých nečistot až do velikosti 0,3 mikronu.

Účinnost

U Electroluxu vždy myslíme na Vás. To nás vždy inspiruje. Mysleli jsme na Vás i při vývoji nové technologie motoru HE. Delší životnost, vysoký výkon a chytrý design, HE motory od Electroluxu jsou srdcem výrobků, na které se můžete spolehnout dnes i vbudoucnosti.

Motory

Technologie HE motoru využívá technologicky vyspělé a moderní materiály konstrukčně navržené za účelem minimalizace vzniku odpadního materiálu. Nová konstrukce motoru absorbující hluk a nové uložení ložiska výrazně snižují celkovou hlučnost motoru. Celková nižší hmotnost rotujících částí činí tyto motory kompaktnější a hlavně účinnější. Ložiska té nejvyšší kvality spolu sdynamickým uložením zaručují snížení hluku, vibrací a opotřebením. Výsledek? Dlouhá životnost motoru HE!

Electrolux využívá průtokovou technologii motorů kzajištění lepšího výkonu HE motoru. Unikátní řešení kombinuje nejlepší zobojího – vysoký výkon při zachování kompaktní velikosti! Tajemství? Průtoková technologie převádí více elektrického příkonu do výkonu vysávání (čistící síly) a tím je zajištěna hlavní výhoda – vysoký výkon.

SElectrolux motory HE si užijete opravdovou bezstarostnost. Motory jsou navrženy na čtyřikrát delší životnost oproti běžným konkurenčním výrobkům! Navíc jsou zajištěny dlouhou záruční garancí vtomto odvětví. HE motory = správná volba pro výkon a správné rozhodnutí pro bezstarostné uklízení!

Srdcem systému je jednotka centrálního vysavače

Inovovaná řada Electrolux Oxygen nabízí šest základních modelů, které se liší vlastnostmi a výkonem v závislosti na preferovaných potřebách vznikajících při úklidu za zcela konkrétních podmínek

Centrální vysavače Electrolux Elux

Více

Vysavač Electrolux Zephyr

Více

Electrolux Stratos

Více

Electrolux Sanitaire

Více

InvisiVac - neviditelný centrální vysavač

Více

Volitelné příslušenství:

Hadicové výstupy

Více